General

Plastry oczyszczające na stopy

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, jak ważne dla zachowania zdrowia jest dokładne oczyszczanie organizmu z toksyn. Dzisiaj sytuacja mocno się zmieniła. Wiemy już, że zanieczyszczony toksynami organizm nie pracuje tak, jak powinien. W efekcie coraz więcej osób decyduje się na rozmaite kuracje oczyszczające. Wśród tych cieszących się naprawdę ogromną popularnością wymienić należy specjalne plastry, które nakleja się na stopy.

Oczyszczanie organizmu za pomocą specjalnych plastrów oczyszczających to metoda, której korzenie wywodzą się z medycyny chińskiej. Przyjmuje się, że oczyszczanie odbywa się za pośrednictwem specjalnych punktów, które zlokalizowane są w różnych miejscach naszego ciała. Najwięcej znaleźć można ich jednak na stopach.

Plastry oczyszczające można naklejać w dowolnie wybrane miejsce. Ich skuteczność jest jednak największa, kiedy przykleimy je właśnie na stopach. Warto pamiętać, aby plaster naklejać przed położeniem się spać, a odklejać dopiero rano. Wówczas kuracja oczyszczająca jest najbardziej efektywna.

Kuracja oczyszczająca za pomocą specjalnych plastrów pomaga gruntownie oczyścić całe ciało. Plastry nasączone są esencją z octu drzewnego oraz bambusowego. To właśnie z tego powodu skutecznie eliminują one metale ciężkie, które są efektem między innymi ogromnego postępu cywilizacyjnego. Dostają się one do naszego ciała wraz z pożywieniem oraz powietrzem połykanym podczas oddychania. Stawiając na plastry oczyszczające, można być pewnym, że organizm pozbędzie się wszystkich toksycznych dla niego substancji.

Dodaj komentarz