General

Tarot przez sms. Na czym polega?

Tarot to niezwykła talia kart, dzięki której możliwe jest poznanie najbliższej przyszłości. Niewielu z nas tak naprawdę umie się nią posługiwać. A historia i symbolika tarota jest niezwykle ciekawa. Kiedyś karty z tej talii służyły po prostu do gry określanej mianem „triumfu”. Dzisiaj jednak używane są przez wtajemniczone wróżki, które pomagają w rozwiązaniu życiowych trudności oraz planowaniu szczęśliwej i satysfakcjonującej przyszłości. Współcześnie używa się talii złożonej nawet z 78 kart.

Warto zauważyć, że tarota docenili nawet psychologowie. W szczególności badali go uczniowie Carla Gustava Junga. Badacze skupili się na odnajdywaniu w tarocie najważniejszych archetypów, zgodnie z tzw. psychologią głębi. Co może dać nam tarot? Przede wszystkim pokazuje nam, jak wyglądała nasza przeszłość, jak kształtuje się teraźniejszość oraz co nas czeka w przyszłości. Tarot nigdy się nie myli – nawet jeśli nie wierzy się w jego przepowiednie, to i tak idealnie odwzorowują one rzeczywistość.

Oczywiście, trafność wróżby zależy przede wszystkim od umiejętności stawiającego karty. Jeżeli nie chcemy zostać oszukani, warto skorzystać z usług profesjonalisty, który zna się na arkanach ezoteryki. Nie oznacza to, że trzeba jechać kilkaset kilometrów do jednej ze znanych wróżek. Istnieją inne formy komunikowania, które z czystym sumieniem można polecić. Jedną z nich są np. techniki mobilne. Każdy z nas posiada obecnie telefon komórkowy, także wrozka. Sms do niej może pomóc w trudnej chwili. Czasem trzeba znaleźć odpowiedź na pewne pytania bardzo szybko, bez chwili zastanowienia. Telefoniczny kontakt pozwala na szybkie rozstawienie kart. Wrózka pomoże wtedy dosłownie w kilka chwil.

Dodaj komentarz