Bez kategorii

Serum do rzęs: produkt, który powinna poznać każda przedstawicielka płci pięknej

Nawet największe oczy powinny mieć odpowiednią oprawę. Zdrowe, długie i gęste rzęsy to marzenie każdej przedstawicielki płci pięknej. Niestety, natura nierzadko płata nam prawdziwe figle. Mnóstwo kobiet narzeka, że ich rzęsy są krótkie, łamliwe, cienkie. Na szczęście teraz w sklepach kosmetycznych oraz aptekach znaleźć można specjalistyczne produkty dzięki którym rzęsy będą jak ze snu. Dobrze dobrane serum sprawi, że rzęsy staną się długie, gęste oraz przestaną wypadać. Jakie składniki znajdują się w dobrym serum do rzęs? Jak trzeba stosować takie kosmetyki? Najlepsza Odżywka Do Rzęs – https://www.przedluzanierzes.net.pl/miralash/ .

Serum do rzęs: najpopularniejsze składniki
To, jakie składniki zastosowane zostały w serum do rzęs uzależnione jest oczywiście od producenta. Wymienić można jednak te, które wykorzystywane są przez większość producentów tego rodzaju kosmetyków. Chodzi między innymi o bimatoprost. Jest to substancja naprawdę silnie stymulująca rzęsy do wzrostu. Jej dodatek sprawia, że serum świetnie wydłuża rzęsy, a efekty pojawiają się naprawdę szybko. Jednocześnie substancja jest bezpieczna i jej stosowanie nie wiąże się z żadnym ryzykiem.

Bardzo często serum do rzęs zawiera też prowitaminę B5 oraz witaminę E. Są to składniki wnikające głęboko w strukturę rzęs, a w efekcie|w konsekwencji poprawiają ich kondycję. Rzęsy stają się o wiele mocniejsze, lśniące, nie łamią się i nie kruszą. Substancją, po którą również bardzo często sięgają producenci takich preparatów jest kwas hialuronowy. Skutecznie nawilża on rzęsy, sprawia także, że ich powierzchnia staje się zdecydowanie gładsza.

Doskonałe serum do rzęs to również alantoiną. Sprawia ona, że nie trzeba obawiać się podrażnień oraz zaczerwienia niezwykle wrażliwej okolicy oczu. Serum do rzęs – z uwagi na miejsce, w jakim jest aplikowane – musi być dawać oczekiwane efekty, ale także musi być delikatne. To z tego powodu wielu producentów stawia na wyciągi roślinne. Do tych używanych najczęściej zalicza się ten z tataraku mający działanie przeciwzapalne, a także z nagietka , który korzystnie wpływa na procesy regeneracyjne. Bardzo dobrze sprawdza się również ekstrakt z lnu zapewniający ochronę przed wysuszeniem skóry. Do wyciągów, które także stosowane są w przypadku tego rodzaju kosmetyków zalicza się te z zielonej herbaty, pszenicy, nagietka, aloesu i palmy sabałowej.
Wśród składników aktywnych często wykorzystywanych w produkcji serum do rzęs stosowane są również nanopetydy i molekuły aminokwasów. To substancje dzięki którym serum jeszcze silniej wydłuża rzęsy. Sprawiają, że rzęsy naprawdę w krótkim czasie stają też o wiele grubsze.

Kiedy serum da oczekiwane efekty?
Sięgając po serum do rzęs, należy pamiętać, że pierwsze efekty pojawią się po około czterech tygodniach. Na oczekiwany efekt należy jednak poczekać o wiele dłużej, bo od trzech do nawet sześciu miesięcy. Jeśli jednak wybrałyśmy naprawdę dobre serum, opłaca się czekać. Rzęsy staną się bowiem długie, gęste, naprawdę mocne, a oko będzie miało wyjątkową oprawę.

Gdzie udać się, jeśli chcemy kupić serum do rzęs?
Kosmetyk ten bez trudu znaleźć można dzisiaj w każdym sklepie kosmetycznym. Również niektóre apteki mają w swojej ofercie najwyższej jakości kosmetyki odpowiednio pielęgnujące rzęsy.

W każdym sklepie oferującym kosmetyki znaleźć można aktualnie wielki wybór serum do rzęs. To kosmetyk, który warto pokochać. Odpowiednio dobrany skład skład oraz regularne stosowanie sprawią, że każda przedstawicielka płci pięknej będzie mogła pochwalić się zadbanymi, zdrowymi rzęsami, które odporne będą na uszkodzenia. Z całą pewnością wysokiej jakości serum do rzęs to kosmetyk, po który warto sięgać nawet wtedy, kiedy nasze rzęsy są nawet dobrej formie. To kosmetyk , na którym nie warto oszczędzać.

Dodaj komentarz